Apie mane

Nutiko taip, kad baigusi radijo aparatų gamybos technologijų studijas 1993 metais nusprendžiau savo gyvenimą nukreipti savo aistros vedama linkme - siuvimas. Dar jaunystėje išmokusi naudotis siuvimo mašina ir papildomai dirbdama siuvykloje, po studijų neapleidau to, ką mokėjau geriausiai. 

Daugiau nei 15 metų dirbusi užuolaidų salone, pastebėjau, kad klientai, kurie pas mane lankėsi prieš 5-10 metų, grįžta ir ieško būtent manęs. Supratau, kad laikas palikti samdomą darbą ir pradėti savo nuosavą verslą. 

Užuolaidos ir namų dekoras yra labai svarbūs namuose. Kiekvieną projektą atlieku su meile bei nuoširdumu ir noriu, kad kiekvienas klientas džiaugtųsi puikiu rezultatu bei kokybe. 

Mano darbai yra ne tik įvairiuose Lietuvos kampeliuose, bet keliavo ir į Olandiją, Angliją, Prancūziją, Vokietiją, Ameriką, Rusiją. Pamatyti mano siūtas užuolaidas galite net literatūriniame A. Puškino muziejuje. Ne kartą pavyko sukurti puikius projektus interneto pagalba ir tik grįžęs iš kelionės žmogus pirmą kartą gyvai susipažįsta su savo užuolaidomis. Tai rodo didelį pasitikėjimą manimi bei mano darbu. 

Mano tikslas, kad kiekvienas klientas pasijaustų suprastas, įvertintas ir pamalonintas.

Su meile, Oksana


 .